Wakacje coraz bliżej. Czy już wiesz jak je spędzisz?

Sezon wakacyjny już za rogiem. Lada chwila wyskoczy i zarzuci swój wygłodniały wzrok wprost w twe przymrużone od strachu oczęta. Nabrzmiałe i spowite czerwoną otoczką ale jak nigdy przygotowane na taki fantastyczny wypoczynek.
Kiedy już odetchniesz a napięcie opuści każdy najmniejszy fragment twoich przeciążonych barków, przepracowanych długotrwałą pracą, nadmiarem obowiązków i przede wszystkim nudą, będziesz wiedział co dalej. Wakacje? Zapytasz. Po czym rzucisz byle nie nad polskim morzem. Wybieram…..Wielką Brytanię.

Dlaczego Wielka Brytania?

Bardzo łatwo udzielić wyczerpującej odpowiedzi i zarazem zamknąć opis w jednym prostym zdaniu. Wielka Brytania jest krajem niezwykłym pod wieloma względami.
Mgła, która o poranku otacza szkockie góry obserwowane z Glasgow. A zapewniam, że jest to widok nieziemski. Rozpalające serce małe, podmiejskie domki Londynu. Gratka dla miłośników książek o Harrym Potterze.
Wielka Brytania to również ojczyzna muzyki popularnej, pełna popkulturowych odniesień kraina dla miłośników kultury rozrywkowej.

Wakacje pozbawione nudy

Staw czoło rutynie i nie pozbawiaj się szansy na niezapomniane wakacje. Wielka Brytania stoi w zasięgu ręki, więc po co znowu ściskać się w tłumie zmęczonych słońcem i permanentną nudą plażowiczów, kiedy można z pełną swobodę spacerować ulicami nieziemskiego Londynu rozsmakowując się wspaniałą, miejską ( ale również pozamiejską) atmosferą. A jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, pamiętaj, że zawsze pozostają ustronne miejsca nad polskim morzem. Wakacje nad morzem z dzieckiem to idealne rozwiązanie na wypoczynek – szczególnie jeśli wybierzesz domek zamiast hotelu. Zyskasz niezależność i swobodę, zachowując przy tym komfort i jakość.