Wietnam co warto zobaczyć. Turystyczne regiony Azji

Coraz częściej przeglądając oferty biur turystycznych można napotkać się na te, które reprezentują wschodnią część naszego globu. Turyści z całego świata podróżują w tamte rejony. Azja to tereny państw, które należą do szybko rozwijających się, w związku z tym turystyka w tych krajach również rozkwita. Przyczyną tego jest nie tylko świetna infrastruktura turystyczna, miejsca te po prostu warte są zobaczenia, a same wycieczki często mają przyzwoite ceny. Z pośród wielu miejsc jakie warto zobaczyć wybierając się do Azji na szczególną uwagę zasługuje Wietnam

Atrakcje turystyczne w Wietnamie – Wietnam co warto zobaczyć

Decydując się na Wietnam co warto zobaczyć? Przede wszystkim to miejsce, bogate kulturowo, w którym tętni życie nocne (uliczne). To państwo o wielu tradycjach i zwyczajach, które niespotykane są w zachodnich częściach świata. Jeśli już chcemy udać się w to miejsce, nie rozczarujemy się wyborem.

Wietnam co zwiedzać?

Wietnam co zwiedzać? każdy kto zamierza spędzić tam urlop musi zadać sobie to pytanie, ponieważ jest z czego wybierać. Dla tych którzy szukają widoków zapierających dech odpowiednia będzie zatoka Ha Long uważana za turystyczny cud świata! Ciężko się z tym nie zgodzić. Ale takich miejsc w Wietnamie nie brakuje godne uwagi są również: Góry Marmurowe, sanktuarium My Son, Da Nang, Deltę Mekongu oraz Can Tho. Dla tych którzy wolą miasto Wietnam proponuje Sajgon (Ho Chi Minh) oraz Hanoi. Miasta te łączą ze sobą nowoczesność z tradycyjnymi zabytkowymi budowlami. Kraj który warto odwiedzić.