Ubezpieczenia Krzeszowice- polecane firmy

Szukasz dobrej oferty ubezpieczeniowej w Krzeszowicach? Sprawdź, gdzie warto się udać.

Biuro Relax Tourist

W biurze ubezpieczenia Krzeszowice masz możliwość porównania oferty ponad dwudziestu firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Firma oferuje ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne, majątkowe, grupowe oraz firmowe. Oprócz ubezpieczeń, doradcy zajmują się także kredytami i lokatami. Siedziba znajduje się na ul. Rynek 25.

PZU Ubezpieczenia

PZU działa na rynku od dwudziestu lat i posiada wiele oddziałów. Według obecnych rankingów PZU jest najlepszym w Polsce ze względu na pierwsze wrażenie, komfort obsługi, rozmowę z agentem i zakończenie. W ofercie znajdziesz ubezpieczenia na pojazdy, majątek, podróż, zdrowie życie, a także ubezpieczenia grupowe i od odpowiedzialności cywilnej. Oddział znajduje się w Krzeszowicach, na ul. Wyki 6B/3. Oprócz Krzeszowic, firma oferuje ubezpieczenia w całej Małopolsce, możliwość dojazdu do klienta, a także kontakt za pomocą czatu, video i formularzy kontaktowych.

Biuro Ubezpieczenia Katarzyna Kubin

Firma oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, mieszkaniowe, rolnicze i NNW. Partnerami firmy są m.in. Allianz, Ergo Hestia, Warta i Inter Risk Vienna Insurance Group, przez co klienci mają spory wybór towarzystw ubezpieczeniowych i mogą wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Biuro znajduje się w Krzeszowicach na ul. Sienkiewicza 2.

Ubezpieczenia Biela sp.z.o.o

Firma zajmuje się ubezpieczeniami oraz finansami. Biuro mieści się na ul. Legionów Polskich 1 i jest otwarte przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 9 do 17.