Gdzie kupić dobry miód?

Szczególnie cenimy produkty wyrabiane według długoletniej tradycji. Właśnie miody są jednym z towarów, które wpasowują się w takie dziedzictwo, ponieważ lokalne pasieki kontynuują sprawdzone metody wytwarzania, przez co cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Oczywiście ten dorobek nie stoi na przeszkodzie, żeby unowocześniać sprzedaż, dlatego coraz częściej możemy zobaczyć internetowe sklepy oferujące różne rodzaje miodu.

Miodowe Wzgórze

Ten sklep z miodem ma siedzibę w Lidzbarku Warmińskim. Pszczelarstwo w tej rodzinie obecne jest od pokoleń, co tylko pokazuje jej miłość do tego rzemiosła. Pasieka oferuje wiele gatunków miodu, w tym te najbardziej znane jak lipowy, rzepakowy czy gryczany. Poza nimi można tutaj kupić:

MIÓD KASZUBSKI
W 2007 roku umieszczony na liście produktów tradycyjnych. Jego aromat jest silny i czuć w nim kwiaty rosnące na terenie Pomorza.

MIÓD ZIOŁOWY
Korzystnie wpływa na leczenie przeziębień, pracę serca oraz wątroby. Poprawia także nasze zdrowie psychiczne.

MIÓD LEŚNY
Pozyskiwany, jak sama nazwa wskazuje, z leśnej roślinności. Działa na choroby dróg oddechowych, przemianę materii i wzmacnia odporność organizmu.

MIÓD NAWŁOCIOWY
Po krystalizacji jest dobry do pieczywa. Można go jeść przy problemach z układem moczowym, Co więcej, reguluje pracę nerek i ciśnienie krwi w ciele.

MIÓD SPADZIOWY
Należy go jeść przy kłopotach z przewodem pokarmowym, kiedy zmagamy się z biegunką lub zaparciami. Pozwala też łagodzić stany nerwicowe.

MIÓD WRZOSOWY
Łagodzi stan zapalny gardła, a także żołądka i jelit. Ten gatunek miodu pomaga w problemach z nerkami i układem moczowym.

W sklepie dostępnych jest więcej miodów, ale żeby je poznać, to warto zawitać w to miejsce. Oprócz tego produktu, firma oferuje do kupienia pyłek kwiatowy, który również posiada właściwości lecznicze. Gospodarstwo funkcjonuje na ulicy Kalwaryjnej, numer kontaktowy to 604 563 152. Ponadto można odwiedzić również internetowy sklep tej pasieki i stamtąd kupić wybrany miód.